top of page
maximalfocus-HakTxidk36I-unsplash.jpg

Monitoring temperatur

Wyobrażasz sobie prace biurowe bez komputera? My też nie wyobrażamy sobie nowoczesnych instalacji chłodniczych bez monitoringu temperatur.
Systemy monitoringu temperatur w ostatnich latach stały się branżowym standardem, który znacząco usprawnia obsługę i niezawodność pracy instalacji chłodniczych.

Oferowane przez nas produkty są bardzo łatwe w obsłudze. Nie wymagają specjalistycznych programów, a cała obsługa odbywa się za pomocą przeglądarki. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz ich cena jest na tyle atrakcyjna, że znajdują zastosowanie nawet w bardzo małych instalacjach (poniżej 5 urządzeń).

Zalety systemu monitoringu temperatur

Powiadomienia o awariach

Natychmiastowe powiadomienia email i SMS o awariach temperaturowych i sprzętowych skraca czas reakcji oraz zmniejsza ryzyko strat towarowych.

Raporty HACCP

Zapomnij o ręcznym spisywaniu  temperatury. Generowane automatycznie raporty zgodne z HACCP w formie PDF lub XLS,  akceptowane są przez Sanepid i inne jednostki kontrolne.

Zdalne usuwanie awarii

Mając dostęp do zdalnej zmiany parametrów urządzenia, można w wielu przypadkach rozwiązać awarię bez wysyłania techników, co zmniejsza koszty obsługi urządzenia.

Elastyczna integracja

System pozwala na otwartą komunikację ze sterownikami. Masz zamontowaną centralę wentylacyjną, detektory wycieku czynnika, mierniki energii? Możemy je zintegrować z systemem monitoringu!

Szybka diagnoza awarii

Dzięki możliwości wyświetlania wykresów pracy urządzenia, można znacząco skrócić czas diagnozy usterek, a co za tym idzie zmniejszyć koszty związane z przestojem  urządzenia i serwisem.

Optymalizacja pracy i zużycia energii

Dzięki systemowi monitoringu jesteśmy w stanie wychwycić trendy użytkowania urządzeń i zoptymalizować ich ustawienia. Zmniejsza to zużycie energii, wydłuża żywotność, redukując koszty eksploatacji!

bottom of page